Prodej stavebního pozemku s povolením, 1 005 m2, ul. Muškátová, Brno - Jundrov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1005 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Brno 0
Česko

Městská část
Brno-Jundrov
Okres
Brno-město
Cena
0 Kč
za nemovitost

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji stavební pozemek o celkové velikosti 1 005 m2, s platným stavebním povolením na výstavbu třípodlažhího rodinného domu, v městské části Brno - Jundrov, na samém okraji lesa.

___Aktuálně na pozemku stojí dvě zděné chaty, bazén a přístavek s terasou. Možnosti využití pozemku a potenciál jsou však daleko od rekreační chatky. Součástí prodeje je platné stavební povolení k výstavbě třípodlažní rodinné vily s garáží, parkováním před domem, třemi terasami a bazénem, o celkové dispozici 5+kk se saunou, posilovnou či vinným archivem. Fantazii při využití místností se meze nekladou.

___Rodinný dům byl navržen s velkým důrazem na funkčnost dispozice, návaznost prostor a také využití svažitého pozemku. Pro maximální komfort uživatelů domu je v návrhu také umístěna výtahová šachta bezbariérově spojující všechna 3 podlaží.

___V prvním podlaží najdete garáž pro dva automobily s možností dalšího parkovacího stání na vlastním pozemku (pro návštěvu či kurýra). Kromě skladovacích, technických a úklidových prostor je v tomto podlaží navržena také posilovna a sauna se zázemím (toaleta, sprcha).

___O patro výše, kam je kromě výtahu možné se dostat také dominantním schodištěm s velkou mírou prosklení obvodové zdi, najdete srdce celého domu. Společený prostor s kuchyňským koutem a vstupem na první terasu, orientovanou směrem do Jundrova, s výhledem na okolní domy, kopce a údolí této městské části. V druhé části podlaží je navržena toaleta, koupelna, šatna a dvě ložnice, navazující na terasu s bazénem.

___V nejvyšším ustupujícím patře, je část hmoty domu ponechána zelené střeše, ale najdete zde také dvě další ložnice, opět s hygienickým zázemím a šatnou. Tyto pokoje mají k dispozici druhou terasu. Všechny ložnice jsou orentovány do zahrady a především do přilehlého lesa, který je doslova na hranici pozemku.

___Jedná se o neopakovatelnou příležitost k nákupu stavebního pozemku o výměře přes 1000 m2 v jedné z nejlepších brněnských městských částí. Klid, luxus, blízkost veškeré občanské vybavenosti, kterou Brno nabízí. Bydlení pro náročné, s možností začít budovat doslova do pár dní.

K dispozici je Vám také 3D prohlídka všech podlaží rodinného domu, pro lepší představu o prostoru a řešení celé dispozice. Tak neváhejte a zavolejte mi.

Máte zájem o bližší informace?

11396

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.