Pronájem zahrady v obci Přísnotice

Typ nabídky
Pronájem
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
350 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
zahrada
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Žabčická
Přísnotice 664 63
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
500 Kč
za měsíc

Pronájem zahrady (se zahradním domkem) v obci Přísnotice, o rozloze 350 m2, včetně 10 m2 velkého skleníku.

Zahrada je nabízená k pronájmu za účelem pěstování plodin a poskytnutí odpočinku.

Jedná se o zahradu náležící k rodinnému domu, přístupnou přes boční bránu vedle domu a dále přes přístavbu, která pronajímaný pozemek odděluje od stavby. Pozemek je velmi dobře udržovaný, půda ošetřovaná, je možné ji využít k okamžitému osázení.

Zahrada má také samostatný vstup ze zadní strany, vhodný jen pro pěší přístup.
V bezprostřední blízkosti se nachází autobusová zastávka se spojením do Židlochovic, kde dále navazují jak autobusová, tak i vlaková spojení do dalších měst a obcí.

Na zahradě je zajištěný rozvod užitkové vody ze studny, k dispozici je také vody z nádrže zachycující dešťovou vodu. Nájemce může využívat po dohodě i letní kuchyň v přístavbě. Na konci zahrady je menší chatka, sloužící jako sklad nářadí. Je možné její část vyčlenit i na umístění WC (chemického). Kompletní nářadí je nájemci k dispozic také.

Je také možné pronajmout si i zahradní domek, navazující na přístavbu, o jedné obytné místnosti s kamny a elektřinou a částečným zařízením (většina zařízení na fotografii bude z místnosti vyklizená) a sklípkem k uskladnění výpěstků.

K dispozici: ihned.

Kauce 1.500,-Kč.

Máte zájem o bližší informace?

11133

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.