Prodej bytu 3+1, 70 m2, ul. Lázeňská, Valtice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Byty
Typ konstrukce
cihlová
Dispozice
3+1
Obytná plocha
70 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Vlastnictví
osobní
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - plynové
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Lázeňská
Valtice 691 42
Česko

Okres
Břeclav
Cena
0 Kč
za nemovitost

Realitní společnost IP Solution Real nabízí prodej bytu na ulici Lázeňská ve Valticích.

Byt se nachází ve 2. podlaží bytového domu, cihlové stavby. Po vstupu do bytu Vás čeká velká hala, sloužící zároveň také jako jídelna, ze které se dostanete do všech místností bytu. Do koupelny s velkým sprchovým koutem, umyvadlem místem na pračku a sušičku, toaleta je zvlášť. Koupelna byla částečně rekonstruována.

V další části se již nachází zánovní kuchyně (2018) orientovaná na severo-východ. Stejným směrem je pak orientována největší obytná místnost bytu.

Směrem na jiho-západ do klidného vnitrobloku plného zeleně, se nachází další dvě obytné místnosti - obývací pokoj s balkonem a ložnice. Pěkný moderní balkon má výměru 4 m2. Tuto výměru nezapočítáváme do čisté plochy bytu, která činí 70 m2.

Topení i ohřev vody probíhá centrálně v modernizované kotelně (2020). Byt má také stále rozumné náklady na provoz, které jsou po započtení každoročních vratek 4 000 Kč, včetně fondu oprav.

V bytovém domě prošly částečnou rekonstrukcí společné prostory (2020), stoupací vedení a jsou také vyměněna plastová okna, zateplení, vchod a nové balkony, rekonstrukcí a zateplením prošla také střecha. K bytu náleží sklepní kóje o ploše 1,8 m2. Společně s ostatními majiteli a nájemníky domu je možné využívat sušárnu, kolárnu a dílnu. V pronájmu od města za symbolické nájemné je také pozemek za domem, opět přístupný pro všechny obyvatele tohoto bytového domu.

Za 3 minuty pěší chůze přijdete na zastávku autobusu. V okolí je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, restaurace, optika, kavárny a v neposlední řadě také valtický zámek s parkem.

Více informací a také detailní 3D prohlídku bytu najdete na webu Ondřej Jílek Reality

Máte zájem o bližší informace?

10622

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.