Prodej domu 4+kk, 115 m2 - Říčany

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
115 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Lokální - plynové
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Slunná 514
Říčany 664 82
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
11900000 Kč
za nemovitost

Luxusní byt se všemi parametry rodinného domu ( vlastní zahrada, dvě podlaží, dvě koupelny, vlastní parkovací místa, samostatný vchod) v Říčanech u Brna slibuje prestižní bydlení se zahradou jen 15 minut cesty od města Brna. Projekt vzniká na výjimečném místě mezi rodinnými domy a osloví i nejnáročnější klientelu svým konceptem, architekturou a provedením.

Lokalita viladomu na jižním svahu nabízí nádherné výhledy na panorama Říčan a okolí, umístěn v klidné ulici mezi řadovými domky v žádané lokalitě ulice Slunné. Ideální prostředí pro rodiny s dětmi a zároveň v dosahu města Brna se školami, lékařem a základními službami přímo v obci.

Moderní objekt, inspirovaný prvorepublikovými vilami, navržený Atelierem CL3, kombinuje soukromí rodinného domu s pohodlím bytu. Exkluzivní projekt se třemi dvoupodlažními jednotkami, přičemž každý byt má samostatný vstup z ulice, oplocenou zahradu s terasou na jižní stranu a dvě venkovní parkovací stání před domem.

Koncept výstavby splňuje požadavky klidného, bezpečného a nadstandardního bydlení v jedné z nejatraktivnějších lokalit obce.

Obec Říčany, západně od Brna, je ideální pro milovníky přírody, sportu a rodiny. Děti zde mohou bezpečně běhat, obec leží v zeleni na okraji Českomoravské vysočiny nedaleko Brněnské přehrady. Obchody, restaurace, školy a lékaři jsou dostupní. Nedaleko viladomu se nachází překrásný Říčanský biotop pro vaši letní pohodu.

O bytě:
dostupná jednotka s obchodním označením "C" má dispozici 4+kk o plochu 115 m2 přináší promyšlený design a velkorysý prostor. Přízemní patro s obývacím pokojem a kuchyní je srdcem domu, propojeno s terasou a zahradou posuvným francouzským oknem. Díky jižní orientaci a svahu zahrady s výhledem na obec a okolí je prostor prostorný a slunný. Patro zajišťuje soukromí s hlavní ložnicí, koupelnou, šatnou a dětskými pokoji. Veškeré prostory jsou dobře osvětleny a disponují dostatkem úložných prostor.

Jednotky jsou vybaveny kvalitními technologiemi a materiály s důrazem na zateplení a energetickou úsporu. Moderní hliníková okna s izolačními trojskly a podlahové teplovodní vytápění zajišťují komfort. Rekuperační jednotka zajistí čistý vzduch a nízké náklady na vytápění. Retence pro vsak a sběr dešťové vody slouží k závlaze zahrady. Příprava pro fotovoltaiku, vlastní klimatizaci a venkovní žaluzie jsou další výhody.

Venkovní prostor je ohraničen plotem, s pohodlným parkováním u vchodu, vybaveným přípravou elektra pro nabíjecí stanici elektromobilu.

Termín kolaudace je plánován na léto 2024

V případě zájmu o prohlídku jsem Vám k dispozici

Máte zájem o bližší informace?

10559

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.