Prodej krásného pozemku 4.838 m2, Olomučany

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
4838 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Olomučany 679 03
Česko

Okres
Blansko
Cena
9500000 Kč
za nemovitost

Nabízíme k prodeji krásný a prostorný pozemek na okraji obce v chráněné krajinné oblasti Moravský kras. Tento pozemek je v současnosti ideální pro umístění celoročně uživatelného mobilního rekreačního objektu, jako je mobilheim (mobilhome). S rozlehlostí, která zajišťuje soukromí a klid, je tento pozemek perfektní pro ty, kteří hledají místo pro relaxaci uprostřed přírody.
Pozemek nabízí nádherný výhled na okolní krajinu a je také vhodný pro chov koní nebo jiných domácích zvířat. Díky své poloze v chráněné krajinné oblasti poskytuje přístup k mnoha turistickým atrakcím a aktivitám, zároveň je dostatečně izolovaný pro klidný odpočinek mimo městský ruch.
Tento pozemek je skvělou příležitostí nejen pro milovníky přírody a venkovského života, ale i pro investory, kteří hledají atraktivní lokalitu pro výstavbu rekreačních objektů. Je to ideální místo pro ty, kteří si přejí uniknout z každodenního shonu a užít si klid v nádherném prostředí. Pro více informací nebo domluvení prohlídky pozemku nás neváhejte kontaktovat.

Pozemek celkem: 4.838 m2

Máte zájem o bližší informace?

11453

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.