Prodej pěkného pozemku pro bydlení 856 m2, Velké Pavlovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
856 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Velké Pavlovice 691 06
Česko

Okres
Břeclav
Cena
5100 Kč
za m2

Pokud hledáte dokonalé místo pro stavbu svého snového domova, nechte se okouzlit touto jedinečnou nabídkou stavebního pozemku v nově vznikající rezidenční čtvrti Ostrovec ve Velkých Pavlovicích, městě známém svým vínem a meruňkami. Tento exkluzivní pozemek je určen pro výstavbu samostatně stojícího rodinného domu a nachází se na okraji města v srdci tradiční vinařské oblasti na prosluněné jižní Moravě.
Tato výjimečná příležitost Vám nabízí stát se součástí nově se formující komunity v oblasti s kompletní občanskou vybaveností, včetně mateřské školy, základní školy a gymnázia, což ocení každá rodina s dětmi. Město Velké Pavlovice je známé nejen svou bohatou tradicí vinařství, ale i vynikající dopravní dostupností do Brna, což z něj činí ideální místo pro život s výhodami města i klidu venkova.
Nezmeškejte šanci postavit si domov přesně podle Vašich představ na místě, které kombinuje klid a krásu přírody s výhodami moderního života. Kontaktujte nás pro více informací a začněte psát novou kapitolu Vašeho života na tomto výjimečném místě.

Pozemek celkem: 856 m2

Vybavenost:
el. energie: ano
veřejný vodovod: ano
kanalizace: ano
plyn: ano
datový kabel: ano
komunikace: ano

Máte zájem o bližší informace?

11266

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.