Prodej pozemku pro bydlení, 3 181m2 - Březí

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
3181 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Březí 691 81
Česko

Okres
Břeclav
Cena
10500000 Kč
za nemovitost

Prodej stavebního pozemku v malebné obci Březí nedaleko Mikulova!

Nabízíme vám ke koupi stavební pozemek, který je ideální k vašemu developerskému záměru na výstavbu až 7 rodinných domů, posuďte sami:

Velikost: 3 181 m2
Uliční šířka: 58 metrů
Délka: 45 - 73 metrů

Inženýrské sítě na hranici pozemku

Tato ideálně situovaná parcela nabízí neomezený potenciál pro vytvoření vašeho developerského projektu. Dle územního plánu je plocha označena jako SO - plochy smíšené obytné, což znamená široké možnosti využití pro obytné účely. A to není vše – s tímto pozemkem máte volné ruce pro stavbu dvoupodlažních domů dle vašich představ a přání. Maximální zastavitelnost není územním plánem daná. Z pozemku je krásný výhled na vinice.

O obci Březí:
Březí je malebná obec s bohatou historií a vřelým komunitním duchem. Nachází se v blízkosti Mikulova, které je známé nejen pro své vinice a historické památky, ale i pro příjemnou atmosféru. V Březí je klid a pokoj venkovského prostředí, zatímco veškeré potřebné služby jsou dosažitelné během krátkého času.

Okolí:
Kromě jedinečného historického kouzla Mikulova a svatého kopečku nabízí okolí mnoho dalšího. Přírodní krásy jako je Pálava, Vodní dílo Nové mlýny, cyklostezky a vinařské trasy jsou přímo na dosah, nabízející nejen relaxaci, ale i možnost aktivního životního stylu.

V případě zájmu o další informace a nebo prohlídku jsem Vám k dispozici.

Máte zájem o bližší informace?

10640

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.