Prodej pozemku pro bydlení, 639 m2 - Vlasatice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
639 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Vlasatice 691 30
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
3500000 Kč
za nemovitost

- stavební pozemek s projektem na výstavbu RD a s platným stavebním povolení
- elektrická přípojka na pozemku, povolení přípojení vody a kanalizace

Dobrý den, je mi ctí vám nabídnout ke koupi stavební pozemek, který se nachází pouhých 17 minut jízdy autem od jižní hranice města Brna, nachází se na klidném místě, bez provozu aut v obci Vlasatice. Stavební pozemek má ideální proporce, posuďte sami:

- velikost pozemku je 639 m2
- uliční šíře je 17 metrů a stavět můžete na hranici se sousedem
- délka pozemku je 38 metrů

vzhledem k tomu, že spolu s pozemkem nabízíme ke koupi i projekt a platné stavební povolení, tak stavět můžete začít prakticky zítra a nemusíte se trápit zdlouhavým vyřizováním povolení, které vám mnohdy zabere až rok času.
Projektovaný dům je přízemní dřevostavba ( bungalov ) o dispozici 5 + kk a celkové užitné ploše 112 m2. Zamyšlený systém vytápění je pomocí tepelného čerpadla vzduch/voda.

Základní informace o Vlasaticích:

Doprava: Obec je dobře napojena na silniční síť, cesta do Brna trvá pouhých 17 minut
Vybavenost: V obci najdete veškerou potřebnou infrastrukturu – od školy až po obchody a restaurace.
Příroda: Okolí obce nabízí malebné procházky a výlety, ideální pro milovníky přírody.

V případě zájmu o prohlídku se na mě obraťte. V kupní ceně není provize.

Máte zájem o bližší informace?

11274

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.