Prodej pozemku pro stavbu rodinného domu, 919 m2 - Hrušovany u Brna

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
919 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Pod Střediskem
Hrušovany u Brna 664 62
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
9500000 Kč
za nemovitost

Nabízíme k prodeji exkluzivní stavební pozemek v klidné lokalitě Hrušovany u Brna, ideální pro realizaci vašeho snu o samostatně stojícím rodinném domě. Pozemek o rozloze 919 m2 se nachází na okraji obce v prestižní vilkové čtvrti, což zaručuje dostatek soukromí a klidu pro váš nový domov.
Tato oblast je známá zejména svým vynikajícím dopravním spojením. Ať už dáváte přednost cestování vlakem, autobusem nebo osobním autem, vše je zde na dosah ruky. Navíc, díky strategické poloze pozemku jste za krátkou dobu v centru Brna, což ocení jak ti, kdo dojíždějí za prací, tak ti, kdo chtějí být blízko městského ruchu, ale zároveň si užívat klid a pohodu venkova. Pro rodiny s dětmi je zde dostupná veškerá potřebná občanská vybavenost včetně mateřské a základní školy, což zajišťuje pohodlné rodinné bydlení s možností vzdělávání a aktivního trávení volného času a to i díky místní sportovní hale.
Nezmeškejte jedinečnou příležitost stát se majitelem pozemku v této žádané lokalitě, která spojuje v sobě klid venkovského prostředí s výhodami blízkosti města. Ideální pro ty, kteří hledají místo pro svůj vysněný domov v srdci Moravy. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Vybavenost:
El. energie - ano
Veřejný vodovod - ano
Plyn - ano
Kanalizace - ano

Máte zájem o bližší informace?

11032

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.