Prodej pozemku se stavbou většího RD Vranov u Brna, 1.414 m2

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1414 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Vranov 664 32
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
10950000 Kč
za nemovitost

Exkluzivně nabízíme k prodeji rozsáhlý stavební pozemek o velikosti 1.414 m2, situovaný v jedné z nejžádanějších příměstských lokalit Brna. Pozemek je již částečně zastavěn rozestavěným třípodlažním rodinným domem s obytným podkrovím, který nabízí mnoho možností pro dokončení dle vlastních představ a potřeb.
Tato unikátní lokalita na okraji obce Vranov, obklopená lesnatým prostředím, zaručuje ideální kombinaci klidného bydlení s rychlým přístupem do centra Brna, díky blízké zastávce MHD vzdálené jen 100 metrů.
Stavební pozemek představuje výjimečnou příležitost pro ty, kteří hledají místo pro výstavbu vícegeneračního domu nebo možnost rozdělení na několik bytových jednotek. Po dokončení stavení zde můžete vytvořit až tři samostatné bytové jednotky 4+1, každý s ateliérem nebo pracovnou, což zvyšuje jejich atraktivitu a praktičnost.
Investujte do pozemku s velkým potenciálem v atraktivní lokalitě, která kombinuje pohodlí městského života s klidem a krásou přírodního prostředí. Využijte možnosti, které tento pozemek nabízí, a realizujte zde svůj vysněný domov. Nechte se inspirovat historickým a turisticky oblíbeným okolím, včetně barokního kostela, který přidává k charm této lokalitě.

Máte zájem o bližší informace?

11419

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.