Prodej pozemky pro bydlení, 1 834 m2 - Železné

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1834 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - elektrické
Adresa

Železné 666 01
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
6500000 Kč
za nemovitost

Dobrý den, nabízím Vám k prodeji krásný pozemek obdelníkového tvaru, který se nachází v obci Železné ( jen 2 km od Tišnova). Tento stavební pozemek má ideální parametry, posuďte sami:

uliční šíře - 22 m
šíře vzadu - 28 m
délka - 73 m
celková plocha - 1 834 m2

Pozemek se nachází v plochách BI - bydlení individuální v rodinných domech – městského a příměstského typu. Na ploše lze stavět samostatný rodinný dům s jedním podlažím + obytným podkrovím. Vzhledem k luxusní šíří pozemku se při vaši výstavbě nemusíte příliš omezovat. Pozemek je zasíťovaný - je zřízena přípojka vody, kanalizace a elektřiny.

Pozemek se nachází v nové a moderní čtvrti obce. Velkou předností je, že na konci Vašeho budoucího pozemku již začíná les. Váš výhled z budoucího domu a zahrady bude do stoprocentní zeleně a přírody.

Obec Železné:
vzhledem k blízkému spojení obce s městem Tišnov a vzdálenosti do Brna ( 20 km - severní část města) , láká obec na pohodové a klidné bydlení. V obci se nachází potraviny, mateřská škola a pravidelně se zde konají kulturní akce. Obec je obklopena krásnou přírodou, lesy, kopci a nabízí tak spoustu příležitostí pro milovníky turistiky.

Na prodej je parcela č. 522/47, po dohodě je možné koupit i vedlejší parcelu č. 522/48, která má podobné parametry a celkovou velikost 1 709 m2.

V ceně není uvedena provize

Máte zájem o bližší informace?

11169

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.