Prodej pozemky pro bydlení, 154 m2 - Žabčice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
154 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
Lokální - tuhá paliva
Adresa

Přísnotická
Žabčice 664 63
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
2400000 Kč
za nemovitost

Dnes jsme pro vás ulovili výjimečnou investiční příležitost v příjemné vesničce Žabčice jen 20 minut od Brna. Tato nemovitost, i když momentálně není v optimálním stavu, představuje skvělou možnost pro kompletní přestavbu či rekonstrukci podle vašich představ.

V inzerci vám ukazuji možnost úpravy domu, neboť s touto nemovitostí přichází neomezený potenciál pro vytvoření vašeho vysněného domova. S dostatkem prostoru a prostředků postavíte rodinný dům přesně podle svých představ i nejmodernějších vymožeností.

Stavební pozemek o velikosti 154 m2 buď využijete celý nebo okopírujte nynější základy domu, kdy nynější zástavba činí cca velikosti 100m2. V domě je zavedená elektřina a na pozemku se nachází studna.

Momentálně není pozemek připojený na veřejný přívod plynu, vody ani kanalizaci, ale veškeré přípravy k připojení jsou již provedeny a projekt na připojení vody a odpadu je k dispozici.

Žabčice nabízí klidné a přátelské prostředí pro vaši rodinu. S rychlým a snadným přístupem do Brna máte všechny výhody venkovského života s blízkostí městských služeb a vybavenosti. Ať jedete autem, nebo vlakem, vždy je dojezdová vzdálenost okolo 20 minut. Navíc jste zde v srdci přírody a klidu.

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, školka, základní škola, sportovní hala i hřiště, lékaři, potraviny a vše, co potřebujete k životu. V zimě si užijete spousty zábavy na veřejném kluzišti a nebo v létě při radovánkách na vlnách místního rybníku.

Tato nemovitost představuje nejen investici do budoucnosti, ale také možnost realizovat vaše sny o vlastním domě. Buďte tvůrcem svého bydlení a začněte novou kapitolu svého života právě v Žabčicích.

Pro více informací nebo prohlídku nemovitosti mě neváhejte kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

11557

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.