Prodej pozemky pro bydlení, 242 m2 - Bučovice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
242 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Družstevní
Bučovice 685 01
Česko

Okres
Vyškov
Cena
990000 Kč
za nemovitost

Rádi by jste bydleli v domě s vlastní zahradou či terasu, kde budete mít soukromí? Pakliže ano, tak přesně pro Vás nabízíme tento pozemek v obci Bučovice - Vícemilice s možností realizace Vaší představy o ideálním bydlení.
Mírně svažitý pozemek obdélníkového tvaru s uliční šíří 13 m a velikostí 242 m2 se nachází na ulici Družstevní. U pozemku jsou k dispozici tyto IS: obecní vodovod, veřejná kanalizace, plyn a elektřina.
Jedná se dle územního plánu o stavební pozemek určený k výstavbě – „Bydlení v rodinných domech – venkovské“.
V nedaleké obci Bučovice se nachází kompletní občanská vybavenost - mateřská a základní škola, gymnázium, obchod s potravinami, obecní úřad, pošta, obecní knihovna. Pozemek je vzdálený od Brna 30 minut přes D1. Také je možné využít autobusové spojení. K ceně za nemovitost bude připočtena odměna makléři. Pro více informací a případnou prohlídku volejte makléře. Zajistíme pro Vás kompletní právní a daňový servis (znalecké posudky, PENB). V případě otázek či zájmu o prohlídku kontaktujte prosím uvedeného makléře.

Máte zájem o bližší informace?

11008

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.