Prodej, Pozemky pro bydlení, 4157 m2 - Drysice, Vyškov

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
4157 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Drysice 683 21
Česko

Okres
Vyškov
Cena
758 Kč
za m2

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek se zahradou v klidné části obce Drysice u Vyškova.
Velmi prostorný pozemek s celkovou výměrou 3 726 m2 je obdélníkového tvaru, spíše rovinatý . Jeho šířka činí cca 31 m a délka cca 121 m. V případě zájmu zajistíme výstavbu rodinného domu.
Z celkové výměry pozemku je cca 1/3 zastavitelná a v územním plánu je uvedena plocha pro bydlení (cca 2 000m2).
Pozemek je zarostlý travnatým porostem se vzrostlými stromy a keři, z nichž některé stromy jsou ovocné. Pozemek není oplocen.
Součástí prodeje jsou i pozemky o výměře cca 431 m2, které zajišťují přístup k parcele.
Pozemek lze připojit na elektřinu a obecní vodovod. Sítě jsou vedeny v okolí hlavní komunikace cca 100 metrů od pozemku.
Na pozemku je možné vystavět 2 patrový rodinný dům s garáží, nebo z pohledu investičního rozdělit parcelu a vystavět hned 2 rodinné domy za splnění podmínek územního plánu a obce.
Drysice se nachází 9 km od Vyškova, 18 km od Prostějova. Drysice jsou dobře dostupné z dálnice.
V obci je mateřská škola, obchody a další zájmové aktivity
Více informací Vám rád sdělím na osobní prohlídce.

Máte zájem o bližší informace?

10535

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.