Prodej pozemky pro komerční výstavbu, 4 303 m2 - Troubsko

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
4303 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (komerční)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Troubsko 664 41
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
15990 Kč
za m2

Dobrý den, nabízíme vám ke koupi stavební pozemek pro komerční využití. Stavební pozemek má celkovou výměru 4 303 m2 a nachází se v obci Troubsko na ulici Jihlavská ( hlavní tah mimo dálnici D1 ) směrem na západ od Brna. Tato komunikace je velmi frekventovaná a tak si buďte jisti, že váš budoucí objekt nebude nikde zastrčený a bude hezky vidět. Pozemek je na strategicky výborném místě, posuďte sami:

- nachází se hned vedle města Brna a tak se nemusíte prokousávat městským provozem
- nájezd na dálnici D1 je v dosahu pár kilometrů

Podstatná část pozemku je dle územního plánu vedena jako plocha VD - DROBNÁ A ŘEMESLNÁ VÝROBA a označena jako plocha Z7

soubor parcel:
1293/20
1293/21
1293/22
1293/23
1293/24
1293/25

• dopravní obsluhu řešit ze stávající plochy dopravní infrastruktury silniční (ulice Jihlavská - silnice II/602) za podmínky jediného dopravního napojení na silnici II/602 ve vstřícné poloze ke stávajícímu sjezdu na protější straně silnice II/602
• nesmí být narušen obraz sídla a krajiny, při dalším rozhodování budou preferovány horizontální hmoty
• výšková regulace zástavby: max. 10 m nad upraveným terénem
• intenzita využití pozemku: max 50%
• minimální podíl ozelenění 30%

Uliční šíře je 60 metrů, délka pozemku 85 m. Kolem pozemku vedou veškeré inženýrské sítě

Máte zájem o bližší informace?

11358

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.