Prodej rekreačního pozemku, 1 157 m2, lokalita Nivky, Břeclav

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1157 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
zahrada
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Břeclav 690 02
Česko

Okres
Břeclav
Cena
1070000 Kč
za nemovitost

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji rekreační pozemek o velikosti 1 157 m2, v oblíbené zahrádkářské lokalitě Nivky, v Břeclavi.

___Pozemek o přibližných rozměrech 146 × 8,3 m se nachází v lokalitě Nivky, blízko obchodního centra Tesco. Pozemek má otvíravou vjezdovou bránu a je plně oplocen. Aktuálně je na pozemku dřevěná chata, bouda na nářadí, několik vzrostlých stromů a keřů a především plodící vinohrad, 13 let starý, odrůdy Zweigeltrebe a Chardonnay. K dispozici je na pozemku elektrická přípojka, voda z vlastní studny.

___Přístupová cesta vede ze dvou stran, je polozpevněná, avšak sjízdná obvyklým osobním automobilem v průběhu celého roku. V sousedství jsou také chaty k celoročnímu bydlení i k občasné rekreaci. Na pozemku je také 5G signál pro vysokorychlostní internet.

Zaujal Vás pozemek? Chcete si vyzkoušet, zda je toto místo vzdálené jen pár minut od obchodního centra Tesco právě pro Vás?

Neváhejte mě kontaktovat.

Máte zájem o bližší informace?

11579

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.