Prodej rodinného domu 125 m2 - Dolní Kounice

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
125 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
novostavba
Vybavení
nezařízeno
Vytápění
Lokální - elektrické
Energetický štítek
B – úsporná
Adresa

Antonínská 723/31
Dolní Kounice 664 64
Česko

Okres
Brno-venkov
Cena
8600000 Kč
za nemovitost

Dobrý den, je mi ctí Vám nabídnout ke koupi hotovou novostavbu rodinného domu ve městě Dolní Kounice, dům se nachází na ulici Antonínská( druhý dům už má svého majitel ). Ulice Antonínská je slepá bez provozu aut. Chcete-li bydlet na opravdu klidném místě, tak tento dům je pro vás jako stvořený. Zahrada, pokoje a obývací pokoj jsou orientovány na jižní stranu. Z těchto pokojů je krásný výhled na řeku Jihlavu a do zeleně, kde již není možné stavět.

Technické údaje
dům je postaven z Porothermu o síle 30 cm, mezi domy je Porotherm o síle 2x25 cm. Zateplení je řešeno polystyrenem o síle 20 cm. Topení je v domě zajištěné tepelným čerpadlem v kombinaci s teplovodním podlahovým topením. Dům má přípravu na instalaci fotovoltaické elektrárny a má přípravu na klimatizaci.

Dispozice
dům je dispozičně řešený jako 4 + kk + garáž + technická místnost a dvě koupelny. Přístup na zahradu bude rovnou z obývacího pokoje přes terasu.

Vybavení domu
velkou výhodou je, že v domě zatím není instalována kuchyňská linka a tak toto celé bude ve vaší režii a přesně podle Vašich představ.

Parkování
pro dům jsou dvě parkovací místa. Jedno parkovací místo je v garáži a druhé parkovací místo je před domem.

Město Dolní Kounice
leží na spojnici měst Ivančice a Pohořelice asi 20 km jihozápadně od Brna. Město leží v údolí řeky Jihlavy. Dolní Kounice mají nyní 2 342 obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost ( škola, školka, restaurace, pošta, lékaři, sportoviště ) v obci opravdu nechybí nic pro spokojenost Vás a případně Vašich dětí.

V případě zájmu o prohlídku jsem Vám k dispozici

Máte zájem o bližší informace?

11960

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.