Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
cihlová
Obytná plocha
185 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
zařízeno
Vytápění
neuvedeno
Energetický štítek
D – nevyhovující
Adresa

Mírové nám.
Hodonín 0
Česko

Okres
Hodonín
Cena
10500000 Kč
za nemovitost

Hledáte luxusní rodinný dům v Hodoníně, blízko centra, v klidné lokalitě? Tak v tom případě pro vás jeden takový máme!

Tento krásný dům s nadstandardním vybavením nabízí vše, co si budoucí majitel může přát. Dům je dvoupatrový, o dispozici 4+1. Po vstupu do prostorné haly se dále dostanete do 1. patra domu, kde se v jednom velkém prostoru snoubí propojenost kuchyně, jídelního koutu a obývacího prostoru. Zde je hlavní dominantou krásný zděný krb, který jistě oceníte při chladných večerech. Dále je zde samostatná toaleta a ložnice se vstupem do šatny a vlastní koupelny. Do druhého patra vede schodiště s prosklenou střechou, takže celý prostor je krásně prosvětlen. V tomto patře vás přivítá pohled a vstup na prostornou terasu domu o celkové výměře 44 m2 a také wellness zónu. V této relaxační části je velká vířivka, vlastní WC a sprchový kout. Na patře je dále jeden samostatný pokoj, technická místnost s kondenzačním kotlem, který ohřívá vodu jak pro celkové vytápění, tak i vodu ve vířivce. Dále tu máme ložnici opět se samostatným vstupem do šatny a koupelny. Dům disponuje několika šatnami a úložnými prostory, které jistě budoucí majitel ocení. V celém domě je podlahové vytápění. Samozřejmostí je také dvougaráž o celkové výměře 38 m2, která poskytne bezpečné zázemí vašim autům. Velkou výhodou je i to, že součástí prodeje je veškeré jeho vybavení.

Pokud vás tato jedinečná nabídka oslovila, neváhejte mne kontaktovat a domluvit si prohlídku tohoto krásného domu, protože opravdu stojí za to.

Máte zájem o bližší informace?

10572

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.