Prodej stavebního pozemku ve vinařské obci, Milovice u Mikulova

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Pozemky
Typ konstrukce
neuvedeno
Obytná plocha
1351 m²
Zastavěná plocha
0 m²
Podtyp pozemku
stavební (bydlení)
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
neuvedeno
Vybavení
neuvedeno
Vytápění
neuvedeno
Adresa

Milovice 691 88
Česko

Okres
Břeclav
Cena
3990000 Kč
za nemovitost

Nabízíme k prodeji unikátní stavební pozemek s vydaným stavebním povolením v malebné obci na úpatí Pavlovských vrchů, součásti chráněné krajinné oblasti Pálava. Pozemek se pyšní nádherným výhledem na Vodní dílo Nové Mlýny a je situován v srdci známé vinařské lokality, kde se nachází vinařské obce jako jsou Bavory, Pavlov, Perná a Klentnice.
Pozemek nabízí široké možnosti výstavby – je zde prostor pro samostatně stojící rodinný dům nebo dva řadové domy, což umožňuje flexibilní plánování podle vašich představ. Lokalita je ideální nejen pro milovníky vína a přírody, ale i pro ty, kteří hledají klidné a inspirativní prostředí pro život. Pozemek je ideální pro ty, kteří chtějí kombinovat pohodlí moderního bydlení s půvabem venkovského života, obklopeni vinicemi a historickými památkami. Nechte se unést kouzlem místa, kde slunce, víno a zpěv tvoří každodenní kulisu života.
Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost k nákupu pozemku ve vyhledávané lokalitě, která je zárukou kvalitního života a dobré investice. Těšíme se na vaši odpověď a rádi vám poskytneme více informací nebo uspořádáme prohlídku pozemku.

Pozemek celkem: 1.351 m2

Vybavenost:
el. energie - ano
plyn - ano
veřejný vodovod - ano
kanalizace - ano

Máte zájem o bližší informace?

11420

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.