RD 5+kk, prostorný, garáž, bazén, CP pozemku 500m2, ul. Lesní, obec Vracov, okr. Hodonín

Typ nabídky
Prodej
Typ nemovitosti
Domy
Typ konstrukce
skeletová
Obytná plocha
210 m²
Zastavěná plocha
107 m²
Podtyp pozemku
samostatný
Vlastnictví
neuvedeno
Stav nemovitosti
udržovaný / původní stav
Vybavení
částečně zařízeno
Vytápění
Ústřední - elektrické
Energetický štítek
G – mimořádně nehospodárná
Adresa

Lesní 1549
Vracov 696 42
Česko

Okres
Hodonín
Cena
8990000 Kč
za nemovitost

Nabízíme k prodeji prostorný RD 5+kk s terasou, garáží a krásnou zahradou s bazénem se slanou vodou s výhledem do kraje i do borovicového lesa, na ulici Lesní, obec Vracov, okres Hodonín, CP pozemku 540m2, ZP domu 107m2, UP domu cca 210m2.

Jedná se o třípodlažní RD (polosuterén + 1.NP + 2.NP + menší půdní prostor). Celková plocha pozemku je 500m2, uliční šíře domu/pozemku je 9 m, zastavěná plocha domu je cca 107 m2 a podlahová plocha domu je cca 220 m2 ve všech třech podlažích, navazující terasa za domem má plochu cca 16 m2 a okrasná zahrada cca 345m2, kde je dále umístěn bazén s technologií se slanou vodou a vydlážděnou plochou kolem bazénu, dřevěná pergola s posezením, studna, zapěstovaná skalka atp., zpevněná plocha před domem vč. sjezdu do garáže má plochu cca 49 m2.

Dispozice domu - výměry jsou orientační:
1.PP (polosuterén) - prostorná garáž cca 34m2, prádelna 8m2 a další dvě místnosti (15m2 + 6m2), chodba, schodiště a menší úložný prostor pod schodištěm,
1.NP (zvýšené) - zádveří 5m2, šatna 3m2, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem 52 m2, koupelna se sprchovým koutem a WC 4,5 m2, terasa 16m2 navazující na obývací prostor, schodiště do suterénu a do horního poschodí,
2.NP (podkroví) - 3x pokoj (21m2 + 20m2 + 15 m2 se vstupem na lodžii 3m2), koupelna s vanou 6m2, samostatné WC 2m2, menší hala, schodiště, vstup do půdního prostoru, který je nad celým půdorysem domu a slouží jako další úložný prostor.

Dům je postavený z litého betonu (systém Velox) se zateplením (5cm polystyren), sedlová střecha, střešní krytina – keramické pálené tašky, okna plastová s dvojsklem, vytápění akumulační podlahové (elektrické odporové kabely), ohřev vody elektrickým boilerem, v obývacím prostoru je krbová vložka s vytápěcími průduchy v 1. a 2.NP ve dvou pokojích, dům je napojen na vlastní studnu s možností přepnutí na obecní vodovodní řád, zahrada s automatickým zavlažováním ze studny (studna dostatečně vydatná pro provoz celého domu vč. zalévání a napouštění bazénu).

Dům se nachází na okraji obce v klidné ulici přímo s výhledem a vstupem do krásného borovicového lesa. V obci a okolí je dostatečné sportovní vyžití (koupaliště, tenisové kurty, fotbalové hřiště, cyklistické a turistické stezky atp.). V obci se nachází státní mateřská a základní škola prvního i druhého stupně a základní umělecká škola, dále je zde menší městská knihovna, informační centrum, kulturní dům s divadelním sálem, zdravotní středisko (zubař, dětský lékař atp.)

Dobrá dopravní dostupnost - vlakem 1:18 hod do Brna, 13 min do Kyjova.

Pro více informací neváhejte zavolat.

Máte zájem o bližší informace?

11553

Magazín
Nejnovější články

V uplynulém roce se na brněnském trhu prodalo nejméně novostaveb za poslední dekádu jeho sledování. Celkem 535 bytů v hodnotě 3,6 miliardy korun. Ceny přesto v průběhu roku neklesly a drží se na úrovni 130 000 Kč za metr čtvereční podlahové plochy. Prodejci hlásí oživení trhu, které nastalo v druhé polovině roku. V novém roce odborníci očekávají zlevnění úvěrů, růst poptávky i mírný růst cen, a to jak u starších, tak nových bytů. Údaje vyplývají z pravidelné analýzy brněnského trhu novostaveb, kterou připravuje společnost IMPERA styl.

Zásadní proměna čeká druhé nejvytíženější nádraží v Brně. Železniční stanice Královo Pole projde masivní rekonstrukcí, která přinese komfortnější cestování díky nové hale i přestavěnému kolejišti. Všechna nástupiště budou bezbariérová a nynější podchod se prodlouží až na ulici Myslínovu. Hotovo má být zhruba za dva roky.

Víc než šest set parkovacích míst uvnitř i venku včetně dvou desítek nabíjecích stanic pro elektromobily – to přinese vybudování parkovacího domu na Šumavské. Nyní dělníci pracují na jeho základech.

Vysoké letní teploty a nutnost drahé klimatizace jsou velkým ekonomickým výdajem na provoz budov. U starších staveb, které jsou energeticky náročnější, se tyto výdaje ještě znásobují. Stále více se tedy prosazují chytré a zároveň zelené budovy. Tomuto trendu pomáhá i tlak na udržitelnost. V mnoha zemích a regionech včetně ČR vstupují na scénu přísnější environmentální a energetické předpisy a regulace. Jedná se například o směrnici CSRD (Corporate Sustainability Reporting Directive), která bude standardizovat reporting udržitelnosti.

Po více než deseti letech posun v projektu Čtvrť pod Hády, luxusní byty pod Kraví Horou v hodnotě několika desítek milionů korun nebo osmadvacet nových budov v rozvojovém území takzvaného Jižního centra. Brněnský realitní trh čekají velké novinky. V bytové otázce chce navíc rozvést se soukromými investory dialog i město.

Na českém fotovoltaickém trhu je obrovský přetlak. Podle odhadů odborníků na něm aktuálně působí až 800 dodavatelů, kteří se zásadně liší úrovní odbornosti, jednáním i zkušenostmi v oboru. Přitom výběr dodavatele FVE je klíčový krok, který zásadně určí ráz celé investice. Cech akumulace ve fotovoltaice (CAFT) v únoru vydal Desatero pro výběr fotovoltaiky a společnost Schlieger, jeden z historicky prvních členů CAFT, druhý bod desatera věnovaný právě výběru dodavatele dále rozvádí. Níže je pět kritérií, které jsou doporučeny při výběru dodavatele zohlednit.